תמיד לרשותכם: 8659*

shekaveteka@gmail.com

מהו פרופיל תאורה ומה יתרונותיו בעיצוב הבית?

על מה אתם רוצים לקרוא?
10

בשנים האחרונות נדמה שהביטוי החם בעולם התאורה הוא פרופיל תאורה ולא לחינם נוצרה ההילה הזו סביבו – מדובר בפתרון תאורה מרשים מבחינה עיצובית ואפקטיבי מבחינת עוצמה, שקל להתאים לכל סגנון עיצוב ולכל מטרה. ניתן להשתמש בפרופילי תאורה למגוון שימושים בכל חלל, החל מתאורת שטיפה חזקה  למטבח או לחדר האמבטיה ועד לשימוש כתאורה נסתרת בתוך ארון או קיר כדי להדגיש קווי מתאר של מבנה או להחמיא לפריט ייחודי בבית.

פרופיל תאורה הוא גוף שעשוי בדרך כלל אלומיניום, חומר קל, חזק וגמיש שנוח להתאים לכל פינה בבית או בעסק, ובנורות חסכוניות וידידותיות לסביבה מסוג לד המאפשרות אור חזק ויפה במבחר גוונים ועוצמות.

פרופיל תאורה תלוי

פרופיל תאורה תלוי הוא גוף תאורה דקורטיבי בעיקרו, דבר שלא מפחית מעוצמתו ומהאור הפונקציונלי שלו. פרופילי תאורה תלויים מסוגים שונים של מתכת ישתלבו באופן מושלם בסלון, בחדר העבודה, במטבח, מעל שולחן האוכל או בכל אזור אחר שזקוק לתאורה דקורטיבית או פונקציונלית. פרופיל תאורה תלוי מתאים במיוחד לחללים בעיצוב לינארי וישדר לוק יוקרתי, מבריק ונקי העומד במבחן הזמן ומדבר את השפה העיצובית המודרנית-תעשייתית.

פרופיל תאורה תלוי עיפרון

פרופיל תאורה לגונה

סוג נוסף של פרופילים הוא פרופיל תאורה לגונה צר, המשמש כגוף נסתר, אותו ניתן לטמון בתוך הקיר או הארון כדי להאיר חפצים הנמצאים בתצוגה בתוך ארון לחפצי נוי, ארון בגדים או בתוך עמדת תצוגה לתכשיטים ופרטי אמנות שונים. שימוש נוסף לפרופיל לגונה צר הוא כדי להאיר משטחי עבודה. ניתן להסתיר פרופיל דק בתוך חריץ מתחת לארון המטבח, דבר שישטוף את השיש או הדלפק באור חזק.

ניתן להשתמש בפרופיל תאורה לגונה דק בתוך חריצי תאורה באופן דקורטיבי, למשל כדי ליצור תחושת ניתוק בין הקיר לתקרה או בין הקיר לרצפה, דבר שידגיש את קווי המתאר של המבנה ויחמיא לאדריכלות, או ליצור באמצעותו הילה מסביב לתמונה או פריט אמנות ייחודי.

https://shekaveteka.co.il/product/%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%A0%D7%99-80-%D7%A2%D7%9D-%D7%A9%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%9D/

הייחודיות של שקע ותקע בתחום הפרופילים

באתר ובחנות שקע ותקע תמצאו מגוון גדול של פרופילי תאורה תלויים ונסתרים, למטרת תאורה דקורטיבית או פונקציונלית ובמגוון גדלים, אורכים, עוצמות וגוונים. ניתן להזמין פרופיל בלקו לפי מידה, כדי להתאים את פרופיל התאורה לרהיט, משטח עבודה או פינה מסוימת בבית או בעסק.

צריכים עזרה בתכנון פרופילי תאורה? אחד ממעצבי התאורה המומחים שלנו ישמח לעזור לך להתאים את התאורה המושלמת.
לשיחת ייעוץ חינם עם מעצב תאורה לחצו כאן >>

קבלו ייעוץ עם מעצב תאורה מומחה בטלפון, חינם! וללא התחייבות

פוסטים אחרונים