תמיד לרשותכם: 8659*

shekaveteka@gmail.com

פסי לדים – דקורציה של תאורה

אורת הבית הפכה בשנים האחרונות לאלמנט עיצובי ממדרגה ראשונה והאפשרויות הקיימות לשימוש בסוגי תאורה שונים גדלו לאין שיעור. התאורה מעניקה עומק לחלל,
תאורה למטבח בלקו-8-עם-שוליים-משולב

תיופי לפינות חמד ומשמשת כמוטיב דקורטיבי מהמעלה הראשונה לצד תפקידה הפונקציונלי. המילה האחרונה בתאורה ביתית ותעשייתית כאחד שייכת לנורות הלד החסכוניות והיעילות, לעומת נורות הליבון הבזבזניות והמחממות שעבר זמנן. אחד השכלולים המעניינים כיום בתחום התאורה הוא פס הלד, שהוא למעשה רצועה דקה משובצת בנורות לד קטנטנות ופס דבק בגבו, שניתן להדביק ולהאיר כל מקום בצורה דקורטיבית ואפקטיבית.

מהי תאורת לד?

את מקומן של נורות הלהט וההלוגן תפסה נורת לד, שצריכת החשמל שלה נמוכה פי 8 ועוצמת האור חזקה פי 8 וחייה של הנורה ארוכים עד פי 25 מנורת הלהט שהיתה פופולרית עד עלייתה של נורת הלד. 

פס לד הוא גוף תאורה ממשפחת נורות הלד ואין בו גז או חוט להט, לכן הוא כמעט ולא פולט חום, אינו רגיש להדלקה וכיבוי מהירים ואינו פולט קרינת UV מסוכנת. נורת הלד עמידה בזעזועים ויש לה יכולת מרשימה לייצור אור ולא חום. פס לד הוא גוף תאורה חזק, זול לשימוש ואמין במיוחד שיכול לספק תאורה עד 25 אלף שעות ברציפות..
בנוסף, צריכת החשמל נמוכה ביתר ומתח נורת הלד הוא בין 12 ל 24 וולט בלבד, דבר שהופך אותו לבטיחותי מפני התחשמלות. את  גוון התאורה ניתן לכוון כמעט לכל צבע על ידי שילוב של שלושת צבעי היסוד, ירוק כחול ואדום. שימוש בעדשות מאפשרות לנורות הלד להתאים לכל אפליקציה של תאורה.

 

אין ספור אפשרויות

פסי לד נפוצים מאוד כיום ומשתמשים בהם למגוון מטרות בשימוש ביתי או תעשייתי. פסי הלד בעלי גוף גמיש ועוצמת אור חזקה במיוחד אך צריכת החשמל שלהם נמוכה ביותר. כמו כן, הפסים ניתנים לחיתוך על פי מידות וגם להשתמש בהם בגופי תאורה.
כל פס לד מגיע עם דבק וניתן להדביקו לכל משטח שתחפצו. פסי הלד מעולים להארת משטחי עבודה, ארונות, מדפים שונים וכדומה, וכמובן שעושים בהם שימוש כתאורה דקורטיבית במקומות שונים ולמטרות שונות.

פסי לדים – דקורציה של תאורה

תאורת פסי לדים מושלמת ליצירת אווירה דקורטיבית. פס לד לבן חם ומוגן מים מתאים במיוחד כתאורת מדרגות. שימוש בפס זה מאפשר חיתוך הפס לרצועות קצרות במיוחד (מחמישה ס"מ) שניתן להדביקן בקלות בכל מקום.
פתרונות אלו מעולים לשימוש כתאורה במטבחים, תאורה בארונות, תאורה בנישות קטנות, תאורה פנימית לרהיטים, תאורה נסתרת וכדומה.

צריכים עזרה בעיצוב התאורה לבית ,לחדר העבודה ולכל חלל אחר בבית?

אחד ממעצבי התאורה המומחים שלנו ישמח לעזור לך להתאים את התאורה המושלמת.

לשיחת ייעוץ חינם עם מעצב תאורה מתקשרו

 

קבלו ייעוץ עם מעצב תאורה מומחה בטלפון, חינם! וללא התחייבות

פוסטים אחרונים