תמיד לרשותכם: 8659*

shekaveteka@gmail.com

פלאש גופי תאורה

על מה אתם רוצים לקרוא?
ראטן-תלוי-8303

אור השמש מספק לנו תאורה ביום, אך הוא בלבד אינו מספיק כדי להאיר את החדר בצורה הכי טובה שיש. כל בעל עסק, משרד ובית משקיע זמן בבחירת גופי תאורה שמתאימים לו. כדי להאיר את החדר ישנם סוגים רבים של תאורה כמו פלאש גופי תאורה למיניהם ועוד. נושא התאורה אינו עסק פשוט ודרוש קצת ידע והשקעה על מנת ליצור את התאורה הנכונה.

ישנם כל מיני סוגים של פלאש גופי תאורה, החל מתאורה טבעית החודרת אל החלל וכלה בפלאש, ספוטים ונורות הלוגן. לכל סוג יש את התאורה וההארה שלה, ויש את עוצמת האור היוצאת אשר מאירה את החדר, כמו גם המיקוד או הפיזור של האור בחלל הרצוי, סוג הנורה, החומר ממנו עשויה התאורה והאפקטיביות של האור. כל סוג של פלאש גופי תאורה מתאים לחלל אחר ולפעולה הנדרשת כמו סטודיו, תאורת גינה בבית פרטי, תאורה לגינה בעסק וכדומה. בנוסף, מחירי התאורה משתנים בהתאם לחברה המייצרת אותם, איכותם וגודלם.

ההבדל בין פלאש גופי תאורה לאפשרויות הנוספות

כאשר מדברים על סוגים כגון תאורה לסלון, תאורה למטבח, תאורת גינה, תאורה לחדרי שינה, יש להבדיל בין פלאש לגופי התאורה. תאורת פלאש היא תאורה שאינה קבועה והיא מתבססת על הבזקי אור, בדרך כלל משתמשים בה צלמים ואמנים בסטודיו. תאורת פלאש אינה פולטת חום, היא שומרת על האור, עוצמתו והגוון שלו לכל אורך השימוש בה, אך היא יקרה יותר מסוגי תאורה אחרים. גופי תאורה קבועים הינם זולים יותר, מפיצים חום, ובעקבות ההתחממות קיימים שינויים באור ובגוונו.

פלאש גופי תאורה – בחירת התאורה המתאימה

לכל מקום או חלל יש את התאורה המתאימה לו. כאשר מדובר על תאורה לעסק מקצועי, יש ללכת למומחים בתחום ולרכוש את התאורה הטובה ביותר, כאן ניתן להשקיע יותר כסף כיוון שמדובר על תאורה מקצועית. כאשר מדובר על תאורה לבית או תאורה לגינה, יש לשקול את עניין המחיר. בנוסף, המבחר הקיים בשוק התאורה כיום, מעניק מבחר של אופציות לתאורה לבית מבחינת הגודל, הצבעים, הצורות והעוצמה, החל מתאורה צמודת תקרה, תלויה וכלה בתאורה לחדרי ילדים ואמבטיות.

פלאש גופי תאורה לסטודיו ולצילום

כאשר מדובר על אנשי מקצוע שעוסקים בתחומי השיפוצים, תיקונים ועוד אנו ממליצים להשתמש בשירותי האתר שהוא בנושא שיפוצים, ובמקצוע אחר לגמרי, כחלק מעולם הצילום המקצועי, רכישת התאורה המתאימה היא קריטית לעבודתם ולתוצריהם. כאן, הדילמה בין סוגי התאורות השונות, פלאש גופי תאורה היא חשובה. הוזכר המחיר וההבדל בין השניים וחשוב לציין כי בחירה זו תלויה באמן עצמו. תאורת פלאש מומלצת על פי מומחים לצילום מקצועי כיוון שתוצאותיה טובות יותר, אך ניתן גם לשלב בין השתיים.

הבחירה בין סוגי התאורה השונים כמו פלאש, גופי תאורה ואחרים נעשית גם על בסיס העיצוב של התאורה ועל פי החלל בו ממוקמת התאורה. לדוגמא, לחלל של חדר עבודה מומלץ אור שיתאים לקריאה ולא יכביד על העיניים, או לחדרי ילדים, מומלץ להשתמש בתאורה שמורכבת מחומרים בטיחותיים ומתאימים לילדים, גם מבחינת העיצוב הכיפי והצבעוני. אין גבול לסוגים השונים, רק צריך לבחור.

קבלו ייעוץ עם מעצב תאורה מומחה בטלפון, חינם! וללא התחייבות

פוסטים אחרונים