תמיד לרשותכם: 8659*

shekaveteka@gmail.com

ספוט לד

על מה אתם רוצים לקרוא?
21192638 - livingroom with a sofa and a wooden table

ספוט לד – חזק ואמין


בשנים האחרונות עולם התאורה עבר מהפכה שקטה: מהפכת הלד. את מקומן של נורות הליבון וההלוגן תפסה נורת לד, שצריכת החשמל שלה נמוכה פי  8 ועוצמת האור חזקה פי 8 וחייה של הנורה ארוכים עד פי 30 מנורת הלהט שהיתה פופולרית עד עלייתה של נורת הלד. 

מלבד היותה זולה, יעילה וחסכונית, נורת הלד היא קלה במיוחד ונוחה לשימוש. אפשר להתקין נורת לד בקלות בכל בית מנורה סטנדטי, ששימש לפני כן לנורות ליבון, כך שנושא החיבור לחשמל הוא פשוט במיוחד. ישנן נורות לד המחוברות לפס הדבקה, שמאפשר את הדבקתן לקיר, לתקרה ולכל מקום שעולה בדמיונכם הקודח.
ספוט לד הוא גוף תאורה ממשפחת נורות הלד ואין בו גז או חוט להט, הוא כמעט ולא פולט חום והוא אינו מסוכן כלל. הנורה עמידה בזעזועים ויש לה יכולת מרשימה לייצור אור  ומעט חום. ספוט מסוג לד הוא גוף תאורה חזק, זול לשימוש ואמין במיוחד שיכול לספק תאורה עד 30 אלף שעות ברציפות.

שימושים לספוט לד

ספוט לד הינו חזק, שימושי וקומפקטי, וממדיו הקטנים מאפשרים להשתמש בו בכל מקום ולכל מטרה. ספוט לד ישתלב נפלא בסלון, בספרייה ואפילו במסדרון הבית, על מנת להאיר בצורה יצירתית קיר, מדף ספרים או פריט אמנות דקורטיבי. ספוט לד סטנדרטי מגיע בקוטר 5-7  ס"מ, גובה 6 ס"מ, זווית הארה של 38 מעלות. הספק נורת הלד הוא 3-8 וואט, המתח 220 וולט ועוצמת ההארה דומה לנורת הלוגן של 20-50 וואט.

משפחה שלמה של תאורה


משפחת התאורה לד איננה כוללת נורת ספוט אחת ויחידה. ישנן נורות רבות ומגוונות בעלות עצמה שונה וצורת אור שונה. השימוש ההולך וגובר בתאורה מסוג זה הגדילה את מגוון האפשרויות וכיום ניתן למצוא ספוטים שונים ניתן למצוא ספוטים בגדלים שונים ומגוונים.

תכנון ועיצוב תאורה עם ספוט לד


תכנון ועיצוב תאורה לבית או לעסק הפכו בשנים האחרונות לדבר מיוחד ומורכב. אם בעבר היה מקובל להסתפק במספר גופי תאורה קלאסיים ונורות חלביות רגילות, הרי שכיום ההיצע של גופי תאורה הם כה גדולים, עד כי ניתן לספק כל גחמה עיצובית וכל צורת תאורה נחשקת. נורות לד מעניקות לכל חלל צורת תאורה מיוחדת במינה ללא בזבוז אנרגיה מיותר, עקב צריכת החשמל הנמוכה שלהן וחייהן הארוכים. עיצוב תאורת הבית באמצעות נורות לד יכול לשפר מבחינה אסתטית כל חדר ומאפשר טווח רחב של אפשרויות בכל הנוגע לעיצוב החלל באמצעות תאורה.

צריכים עזרה בעיצוב התאורה לבית ,לחדר העבודה ולכל חלל אחר בבית?

אחד ממעצבי התאורה המומחים שלנו ישמח לעזור לך להתאים את התאורה המושלמת.

לשיחת ייעוץ חינם עם מעצב תאורה? לחצו כאן >>

קבלו ייעוץ עם מעצב תאורה מומחה בטלפון, חינם! וללא התחייבות

פוסטים אחרונים