תמיד לרשותכם: 8659*

shekaveteka@gmail.com

שימוש גרילנדה לד לעיצוב חדר -טרנד חדש

על מה אתם רוצים לקרוא?
גרילנדה לד

כמו כל תחומי העיצוב האחרים, גם עיצוב באמצעות תאורה אינו חף מטרנדים. אחד מהם, חמוד במיוחד וקל ליישום הוא זה של עיצוב עם גרילנדה לד. ללא כל ספק היופי בנורות הללו הוא שהן מוסיפות טאץ' עיצובי ומביאות לידי מימוש כגוף תאורה משני או ראשי. נוח מאוד לעצבן ולשבצן בחלל בצורות ודרכים שונות. הן יכולות לשמש כגוף תאורה למגוון צרכים החל ממנורת לילה או לחילופין כמנורת אווירה, כמובן שהן נהדרות לקישוט עבור אירועים, חגים והארת גינות. והמחיר שלהן משתנה לפי הסגוים השונים והאיכות.

שרשרת תאורה לד 20 מ'

סוגים שונים

ישנם סוגים שונים של גרילנדה לד. חלקן פועלות על ידי שימוש בבטריות, ואילו אחרות על ידי חיבור לחשמל, כאשר בחיבור לחשמל. כמות נורות בשרשרת אחת של גרילנדה נעה לרוב בין עשר נורות לעשרות נורות קטנות בשרשרת. תוכלו גם למצוא גרילנדה ובצבעים רבים ומסוגי חומרים שונים כמו נורות עם אהילים מכדורי ראטן (סוג של קש), כדורי חוט כותנה, עם כבלים גסים שחורים למראה תעשייתי ועוד. בקיצור אפשר פשוט להתפרע איך שרוצים, וכאן כנראה כל הקסם.

שימוש גרילנדה לד לעיצוב חדר

ישנן מספר רב של אפשרויות  שימוש גרילנדה לד  עיצובי ייחודי לחדר, ובמקביל להנעים את השהייה בו באמצעות שימוש בתאורה שנותנת אוירה ויופי. אפשר פשוט לתלות את הגרילנדה על מסמר בודד מהתקרה או מהקיר, ולתת לה לרדת לאורכו. ניתן ללופף אותה סביב משהו כמו סולם, מוט ברזל או עץ, שידה, ספרייה או גב של מיטה. אפשרות אחרת היא לתלות אותה מצד לצד על הקיר או פשוט להניח אותה בתוך צנצנת או אגרטל שקוף.

טרנד חדש או כזה שישאר?

כמו שציינו מדובר בטרנד, אבל היופי פה הוא שמדובר בגרילנדה!

קבלו ייעוץ עם מעצב תאורה מומחה בטלפון, חינם! וללא התחייבות

פוסטים אחרונים