תמיד לרשותכם: 8659*

shekaveteka@gmail.com

עשה זאת בעצמך DIY – גופי תאורה לחדר ילדים

ההורים שבנינו בטח יודעים כי קניית גופי תאורה מעוצבים לחדר הילדים יכולה להיות יקרה למדי, בטח כשקיימת האפשרות להכין אותם לבד.
מובייל הדמיה

אז אם יש לכם נפש יצירתית שתמיד רציתם לבטא, או שברצונכם להכין פעילות משותפת לכם ולילדים, קיבצנו עבורכם כמה רעיונות קלילים להכנה ועיצוב גופי תאורה לחדר הילדים בשיטת "עשה זאת בעצמך" שישדרגו כל חדר ילדים ואפילו את חדר ההורים!

 לילה מלא עננים

מנורת לילה נצרכת כמעט עבור כל ילד, בין אם הוא מפחד מהחושך ובין אם מעט אור בחדר הילדים בלילה מרגיע דווקא את ההורים. כדי להכין מנורת לילה בצורת ענן כל שתצטרכו הוא פשוט להכין כמה עננים מחומר קל ונוח לגזירה, כמה מלבנים קטנים או מדפים שעליהם תדביקו את העננים על מנת ליצור הרחקה מהקיר שתיתן נפח וכן, מנורה פשוטה. אגב, את החוט של המנורה תוכלו להרחיק בקלות מהישג ידם של הילדים בעזרת קיבוע החוט לקיר.

כפתורים, לא מה שחשבתם

אם בא לכם מראה מיוחד אבל קצת פחות עבודה, ניתן לרכוש כפתורים צבעוניים ולעטוף איתם כל גוף תאורה קיים. עם כפתורים ניתן לעצב  מנורות לילה או גופי תאורה נתלים. את הכפתורים ניתן להדביק, לתפור או לתלות בעזרת חוטים סביב לגוף התאורה עצמו. אם בחרתם באפשרות ההדבקה, שימו לב להדביק את הכפתורים עם חומר עמיד מספיק שלא יימס בחום.

ועבור המשקיענים באמת!

היצירה הבאה דורשת מעט השקעה, אך היא בהחלט שווה את זה! כעיקרון, כל מה שתזדקקו לו הוא שרשרת אורות, או חוט מנורות (אותו הדבר, שם שונה) ומעט יצירתיות. פשוט ציירו על הקיר את הצורה שתרצו, לדוגמא עץ, וחברו אל הקיר באופן בטיחותי. השילוב בין הנורות הרבות ייצור אפקט מרשים של מנורת לילה יצירתית במיוחד! אגב, ניתן לתלות את החוטים גבוה, כך שהילדים לא יוכלו להגיע אליהם.

נורה קלה, ממוחזרת ונהדרת

עבודות יצירה כידוע מהוות דרך נהדרת ללמד את הילדים את חשיבות המיחזור והשימוש החוזר. עבור המנורה הבאה, כל מה שתצטרכו הוא פחית שמורים (גדולה או קטנה) מסמר, פטיש וצבע. בעזרת הפטיש והמסמר יוצרים חורים בצורות שונות בגוף הפחית, לאחר מכן צובעים אותה ולבסוף, עדיף מאוד לשייף את הפתח, שכן הוא נוטה להישאר עם חודים למיניהם. את החורים ניתן לעשות בגדלים שונים לפי בחירתכם. כמו כן, ניתן לתלות את המנורות גם מהתקרה.

בשקע ותקע תאורה תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל במלאכה. החל משרשרת נורות, בתי נורה, נורות מיוחדות וכבלים במגוון צבעים.

כבל בד צבעוני

בית מנורה זהב, כסף, ברונזה E27

שרשרת נורות לד

נו עוד לא התחלתם?

צריכים עזרה בעיצוב התאורה לבית ,לחדר העבודה ולכל חלל אחר בבית?
אחד ממעצבי התאורה המומחים שלנו ישמח לעזור לך להתאים את התאורה המושלמת.
לשיחת ייעוץ חינם עם מעצב תאורה? לחצו כאן >>

קבלו ייעוץ עם מעצב תאורה מומחה בטלפון, חינם! וללא התחייבות

פוסטים אחרונים