054-2323126
 

הילה קול

התשוקה לעיצוב פנים ולהתבוננות בביתם של אחרים בשילוב תכונה חזקה אחרת – ליצור עולם טוב יותר, לשפר ולייעל את הקיים, לתכנן דבר טוב יותר, יעיל יותר, יפה יותר היתה קיימת בי מאז ומעולם.
אני זוכרת בתים של קרובים וחברים של המשפחה שלי כבר מגיל 3 או 4. אני זוכרת איך הם נראו, מה אהבתי בהם ומה שלא, זוכרת מה רציתי לקחת איתי הלאה, מה גרם לי להרגשה טובה, שמחה ושלווה. מה עורר אותי בצבעים עזים או הרגיע אותי והרגיש לי בית.

בגיל 24 עברתי לגור בלונדון והתחלתי ללמוד באוניברסיטה לאומנויות – לונדון (UAL) לתואר ראשון בניהול פרוייקטים באדריכלות פנים מסחרית (חנויות, בתי קפה, מסעדות, משרדים וכד'). עבדתי כמעצבת מטבחים בלונדון וכן במשרד לעיצוב פנים בתי מלון. כשחזרתי לישראל עבדתי במשרד לאדריכלות ועיצוב פנים, שם התנסיתי בעבודה עם לקוחות מסחריים וגם עסקתי בעיצוב ותכנון בתים פרטיים, שכלל את ניהול הפרוייקטים מתחילתם ועד סופם.

פייסבוק – אדריכלות פנים ועיצוב

אינסטגרם – colehila

מאז אני מעצבת באופן עצמאי, מקשיבה קשב רב לרצונות הלקוח – לאהבות שלו, ומתחברת לכל אחד תוך מתן הכוונה ומיקוד עבור התכנון האופטימלי ביותר המחבר יחד את הפונקציונלי עם האסתטי. שילוב של רעיונות מעולים, חדשנות ותעוזה עם כל הטוב והמוכר שבנוחות.