תמיד לרשותכם: 8659*

shekaveteka@gmail.com

7 פתרונות תאורה חכמים לבית

על מה אתם רוצים לקרוא?
מובייל הדמיה

אז תגידו, עוד כמה פעמים תצטרכו לקבל מכה רצינית בבוהן, שתבהיר לכם שאין מנוס משיפור תנאי התאורה בבית? תאורה היא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בחיים של כולנו. עם זאת, לעיתים קרובות, אנחנו לא ממש שמים דגש עליה ואפילו מזלזלים בה, עניין שעלול להסתכם בראש חבוט או בבוהן כואבת. בדיוק מהסיבה הזו, אנו פה, כדי להאיר את המצב עם כמה פתרונות תאורה חכמים לבית. אז קדימה – באנו חושך לגרש.

1: תאורה שקועה

למי מאתנו, בייחוד הגבוהים בחבורה, לא קרה שהוא נחבט בראשו מגוף מתאורה משתלשל כלשהו? גם הנמוכים יותר מבנינו בהחלט יוכלו להזדהות עם המצב, כי כאשר מדובר בגוף תאורה גדול, תלוי ומשתלשל, כל תנועה שאנו עושים יכולה, בפוטנציה, להזיז אותו ממקומו. הפתרון? תאורה שקועה! תאורה שקועה היא תאורה אותה מתקינים בתקרת הבית בדרך כלל, והיא גם מסייעת לנו להיפטר מגופי תאורה כבדים וארוכים, וגם עוזרת לפתוח חללים וליצור אשלייה של חדר גדול יותר. מסיבה זו, תאורה שקועה תהיה אידיאלית בעיקר לשילוב בחדרים קטנים.

2: מנורות קיר

מכירים את זה שאתם הולכים במסדרון הבית בלילה ומהרהרים על כך שמי שהגה את הביטוי "חושך מצרים" היה צריך לשים את המסדרון שלכם כתמונה להמחשה במילון? תאורה במסדרון היא תאורה בעייתית, בלשון המעטה, במיוחד כשמדובר במסדרונות ארוכים וצרים. את חוסר הנעימות הקל הזה ניתן לפתור באמצעי פשוט – מנורות קיר. פרט לתאורה שהן מספקות, מנורות קיר מהוות גם אלמנט עיצובי נפלא, שרק מוסיף למראה הבית.

3: תאורה לארונות

אוקיי, אז בואו נודה על האמת: אנחנו לא באמת רוצים לראות את הבלגן בארון הבגדים. אבל במרבית המקרים, אין מנוס. על אף שארונות פינתיים, אליהם לא מגיעה תאורה, עושים עמנו חסד בגדול – הם נמצאים שם למטרה מסוימת, שאינה מתממשת כל עוד אנחנו מסרבים לראות מה קורה שם. מה שיפה בתאורה לארונות, הוא שניתן להדליק ולכבות אותה כרצוננו, כך שאם הבלגן ממש חוגג – לא באמת נהיה חייבים להתמודד אתו.

4: פרופיל תאורה

תאורה לסלון היא אחד מהדברים שהכי קשה לבחור לבית, בעיקר בגלל שהיא צריכה להתאים לעיצוב הבית אך במקביל, גם להיות מרשימה ויפה במיוחד. בניגוד לשאר החדרים בבית, הקיימים בבחינת "אף אחד לא רואה, למי אכפת", הסלון מהווה גם חדר אירוח במרבית המקרים, ועליו לעמוד בסטנדרטים גבוהים. פרופיל תאורה הוא בעצם גוף תאורה המורכב ממספר חלקים במידות שונות, שיחד, יוצרים אשלייה של צורה כלשהי. בכל אחד מהחלקים הללו מורכבת נורת פלורסנט או סרטי לד, המספקים תאורה חזקה וטובה.

5: ספוטים

ספוטים הינם דרך נפלאה להאיר דברים שעליהם אנחנו רוצים לשים דגש, כמו למשל תמונות יפות או יצירות אמנות. אם נהיה כנים לרגע, הספוטים גם מסייעים לנו בהסבת תשומת הלב בדיוק למה שנרצה, ולא לקיר שזקוק לצביעה, לחור המעצבן ההוא בקיר שעוד לא סתמנו או ליצירת האמנות אותה ציירה הילדה שלנו על הקיר עם עט. במילים אחרות: פוקוס הוא שם המשחק.

6: גופי תאורה מגבס

הגבס הוא אחד השחקנים החזקים ביותר בתחום העיצוב לאחרונה. מה שיפה בגופי תאורה מגבס, הוא העובדה שגופי תאורה אלה משתלבים נהדר עם הקיר ויוצרים מראה אחיד ומיוחד יותר. גופי תאורה כאלה מתאימים במיוחד לבתים המעוצבים בסגנון מודרני.

7: שרשרת לד

עד עכשיו דיברנו על הבית, אבל חשוב מאוד לשים לב גם למה שקורה מחוצה לו, בייחוד בבתים פרטיים עם חצר. שרשרת לד היא אחד מפתרונות התאורה היפים ביותר אותם ניתן לשלב בחצר שלנו. השרשרת מגיעה בשלל עיצובים שונים, כמו למשל בדמות עץ מואר ומרהיב. אווירת חג המולד גם בקיץ, אמרתם? אין ספק.

קבלו ייעוץ עם מעצב תאורה מומחה בטלפון, חינם! וללא התחייבות

פוסטים אחרונים