תמיד לרשותכם: 8659*

shekaveteka@gmail.com

סוגי נורות

עליית המחירים בשנים האחרונות ברחבי העולם וגם בישראל, נותנת את אותותיה ומשפיעה על כל עולם התעשייה בתחומיו הרבים. פיתוח מוצרים חסכוניים הפך למצרך מבוקש בכל הרבדים...
דלתא-קיר.jpg-שחור

עליית המחירים בשנים האחרונות ברחבי העולם וגם בישראל, נותנת את אותותיה ומשפיעה על כל עולם התעשייה בתחומיו הרבים. פיתוח מוצרים חסכוניים הפך למצרך מבוקש בכל הרבדים, החל ממכוניות ומוצרי חשמל ביתיים ועד לתחום עולם הנדל"ן והבנייה הירוקה. המושג "אנרגיה ירוקה" הפך לתעשייה של ממש, שהגיעה עד לפרטים הכי קטנים המרכיבים את חיי האדם המודרני, כמו מערך התאורה וסוגי הנורות המרכיבים אותו.

סוגי נורות לבית ולמשרד, הם מוצר שנהוג לחשוב, שאינו מהווה הוצאה משמעותית בצריכה החשמל, במיוחד במדינה כמו ישראל שטופת השמש. הדבר אינו נכון, ולמעשה כל בית עסק או בית פרטי, צורך כמות משמעותית של חשמל דרך סוגי הנורות ולכן, בחירה בתאורה נכונה, קרי, סוגי נורות מתאימים, יכול להוזיל משמעותית את חשבון החשמל ולהועיל לאיכות הסביבה.

מאופן הפעלה מקורי ועד למותג עולמי – סוגי נורות פופולאריים

עם ההתקדמות והפיתוח של מוצרים ירוקים, השתכלל גם עולם מוצרי החשמל היומיומיים, וכיום ניתן למצוא מספר רב של סוגי נורות חסכוניות המוצעות בשוק. לא רק שנורות אלו חסכוניות ותורמות לסביבה, הן גם ניחנות ביכולת הפצת אור גדולה ממנורות פחות חסכוניות, ובכך משפרות את איכות חייכם ואת מערך התאורה בבית או במשרד.

הנורות החסכוניות הפופולאריות הם נורות נאון ונורות לד, ואותן תוכלו למצוא במחירים משלמים ובמגוון ורחב באתר "שקע ותקע", המתמחה בפיתרונות תאורה, מציע טיפים לחיסכון בחשמל ומבצע משלוחים לכל רחבי הארץ. מדוע הפכו סוגי נורות אלו לפופולאריות כל כך ומה הן היכולות שלהן?

  • נורות נאון – נורות נאון הם למעשה שם כולל לנורות חשמל פלואורסצנטיות, אשר מורכבות ממתג הפעלה מתוחכם ומפעילות המשלבת את גז הניאון. הנורה מופעלת בעזרת "הנעה" של תהליך חשמלי קצר המשחרר את גז הניאון, שהוא האחראי להפצת האור מהנורה.
    בגלל תהליך זה נחשבת הנורה לחסכונית ויעילה מאוד, אשר צורכת כמות מינימאלית של חשמל, שומרת על אנרגיה נמוכה ברוב זמן פעילותה, ומפיצה אור חזק המתאים למרחבים גדולים כמו סלון, מטבח או בית עסק. עלותן של נורות נאון היא נמוכה יחסית, מה גם שנורות אלו שורדות לאורך זמן רב, ולכן פופולאריות ומשתלמות מאוד.
  • נורות לד – נורות לד הם למעשה בשורה חדשה בתחום פיתרונות התאורה, בייחוד בגלל היכולות שלהם, החיסכון המשמעותי וכמובן העבודה שהם תוצר של הטכנולוגית לד. טכנולוגיה זאת ידועה באיכותה בעולם מוצרי החשמל, בייחוד בגלל האמינות שהוא נושא, איכות המרכיבים שלו ועמידות מוצריו לאורך זמן. נורות לד הן נורות אשר צריכת החשמל שלהן קטנה פי 8-10 מנורות אחרות, ולמרות זאת הן מפיצות כמות גדולה יותר באופן משמעותי. הנורות מיוצרות מרכיבים אופטיים ומכאניים השייכים לטכנולוגיית הלד, ולכן עמידותם גבוהה ויכולה לשמש אתכם למעלה מעשור. יחד עם המחירים הנמוכים יחסית של נורות אלו, נורה זו היא בהחלט נורה חסכונית מומלצת.

קבלו ייעוץ עם מעצב תאורה מומחה בטלפון, חינם! וללא התחייבות

פוסטים אחרונים