פרופיל תאורה | שקע ותקע
חנות תאורה לביתהצטרפו לרשימת התפוצה
יוטיוב

 

פרופיל תאורה

דף הבית >> גופי תאורה - פרופיל תאורה >> פרופיל תאורה
 
מספר עמודים: 2
 1  2   הבא   

תאורה שקועה | פרופיל תאורה


ובכן מהם בעצם פרופילי תאורה ואיפה אפשר להשתמש בהם?
הפרופילים הם גוף תאורה חדיש הבנוי מפרופיל אלומיניום במידות שונות בשילוב עם כיסוי פרספקט חלבי. ישנם מספר סוגי פרופילים שבם ניתן להרכיב נורות פלורוסנט או סרטי לד.

פרופיל תאורה עם נורות פלורוסנט מסוג ניאון  T5

נורות הניאון T5 הן נורות הפלורוסנט החדישות, בעלות עוצמה חזקה יותר ואורך חיים גדול יותר מנורות הפלורסנט הישנות שכולנו מכירים. את גופי התאורה הללו אנחנו מיצרים על פי הזמנת הלקוח כלומר אורך משתנה של גוף התאורה, עוצמת אור שונה, גוון אור על פי בחירה, צבע הפרופיל וצורתו, לדוגמה פרופיל בצורת ר הנעשה ע"י חיתוך גירונג שהוא חיתוך בזווית.
 
סוגי פרופילים והתקנות
 לכל פרופיל יש כמה אופציות להתקנה - שקוע בתקרה צמוד או תלוי.
אם אנחנו רוצים להתקין פרופיל שקוע אנחנו נשתמש בפרופיל עם הכנפיים ואם נרצה גוף צמוד לתקרה או גוף תאורה תלוי, נשתמש בפרופיל ללא הכנפיים. עוצמת האור בפרופיל הינה חזקה מאוד ופיזור האור רחב מאוד, ולמרות מידותיו הקטנות הוא גוף שנותן פתרון מושלם להארת מטבחים, סלונים, חדרים ,פינות עבודה ובכלל כל חלל שנחוץ לו שתף אור חזק ומפוזר ללא הצללות.

אופן ההתקנה

התקנת גוף התאורה היא  מאוד פשוטה וישנן מספר דרכים לעשות זאת:
אם הפרופיל שקוע בתקרת גבס כל שיש לעשות הוא לחתוך חריץ בגבס לפי מידות הפרופיל וע"י חיזוק שני ברגים שבתוך הפרופיל, שתי הפרפריות שמחוץ לפרופיל נפתחות ומחזיקות את הפרופיל על פלטת הגבס. במקרה שהפרופיל אמור להיות שקוע בתקרת בטון, יש להכין מבעוד מועד קופסאות ביטון מתאימות ולמקם אותן בתבנית יציקת התקרה ולאחר שלב הטיח והצבע של התקרה מתקינים את הפרופיל באותה צורה שמתקינים פרופיל שקוע בתקרת גבס.
במידה והפרופיל צמוד תקרה כל שיש לעשות הוא לקדוח חורים בתקרה ובעזרת ברגים מתאימים לחבר את הפרופיל. אופציה נוספת להתקנה היא פרופיל תלוי. פרופיל זה מגיע עם שני מחברי כבל פלדה המחוברים לתקרה ובסיס לחיבור החשמל.
ישנם עוד מספר סוגי פרופילים שבהם ניתן לשלב תאורת לד.

גוף תאורה פלורסנטי תלוי | שקע ותקע תאורה שקועה - פרופיל תאורה | שקע ותקע

 
 
 

שקע ותקע תאורה בע"מ
רחוב הרצל 129 ת"א
טלפון : 8569*
טלפון נוסף : 03-7289156
פקס : 077-7004947
מייל :shekaveteka@gmail.com
קישורים:
 נורות
נורות חסכוניות
נורות לד
מידע נוסף
מבצעים
קישורי תאורה:
תאורה לבית
תאורה לסלון
תאורה למטבח
תאורת לד
תאורה
ג
ופי תאורה
צור קשר
שעות הפתיחה:
א' - ה' : 19:00- 9:00
יום ו' : 13:00- 9:00
לייבסיטי - בניית אתרים