תאורה סולארית | שקע ותקע
חנות תאורה לביתהצטרפו לרשימת התפוצה
יוטיוב

 

תאורה סולארית

דף הבית >> תאורת חוץ >> תאורה סולארית
 
מספר עמודים: 2
 1  2   הבא   

תאורה סולארית לגינה

עד לפני המצאת הלד (לתאורה) תאורה סולארית נחשבה כבילתי אפשרית וזאת בגלל צריכת החשמל הגבוהה של הנורות לדוגמא כדי להאיר כניסה לבית בכמות תאורה של נורת 40W היה צורך להתקין מצבר גדול וגם פנל תאורה יותר גדול על מנת שיספיק למלא את המצבר במשך שעות היום. לכן עד המצאת תאורת הלדים התקנת מערכת תאורה סולארים הייתה מסורבלת לא נוחה ולא אסטטית.

לפני כ -5 שנים עם פריצת טכנולוגית הלד התחיל השדרוג גם עבור תאורה סולארית שהפכה להיות קלה פשוטה להתקנה ומאוד הסטטית, בנוסף לכך חסכונית , ירוקה ובעלת אורך חיים גדול מאוד. בעצם חוץ מעלות הגופים ועלות ההתקנה (במידה ויש צורך) אין עלות נוספת של חשמל ובלאי.

בעזרת תאורה סולארית ניתן היום (במיוחד בארצנו שטופת השמש) להאיר גינות גדולות כניסות, חניות, מעברים חשוכים, כאשר אחד היתרונות בתאורה זאת העבדה שאין צורך בהתקנת תשתית חשמלית של כבלי שיגיעו לכל נקודה בה רוצים לתקין תאורה (שזהו חיסכון נוסף) בעצם מה שעושים זה מגיעים עם גוף תאורה סולארי למקום המיועד מתקינים ורק דואגים שהפאנל הסולארי יהיה מואר וזהו בעצם הסתימה ההתקנה עכשיו נשאר לחכות שהטבע יעשה את העבודה...

יתרון נוסף של תאורה סולארית הוא עבודה במתח נמוך: כמו שכבר הזכרנו מקודם כיום משתמשים בלדים לתאורה סולארית ולכן מתח העבדה הינו נמוך מאוד (12V) ולכן כאשר מתקינים בחצר, התאורה אינה מסוכנת ואין מה לדאוג בקרבת ילדים או תקלה בגוף התאורה.

כיום קיימים מספר רב של סוגי פנסים סולארים אשר מיעדים למגוון מקומות בגינה למשל דוקרן סולארי , תאורת כניסה, וגם פרוז'קטור סולארי שמפיץ תאורה גדולה פונקציה נוספת שיש כיום בחלק מגופי תאורה סולארית הינה מרחיק יתושים ע"י גלי קול שמותקן בתוך גוף התאורה.

ישנם בשוק המון גופי תאורה סולארית במגוון איכויות שימו לב כאשר אתם רוכשים את התאורה שהמוצר איכותי ועמיד ובעל אחריות.


שקע ותקע תאורה בע"מ
רחוב הרצל 129 ת"א
טלפון : 8569*
טלפון נוסף : 03-7289156
פקס : 077-7004947
מייל :shekaveteka@gmail.com
קישורים:
 נורות
נורות חסכוניות
נורות לד
מידע נוסף
מבצעים
קישורי תאורה:
תאורה לבית
תאורה לסלון
תאורה למטבח
תאורת לד
תאורה
ג
ופי תאורה
צור קשר
שעות הפתיחה:
א' - ה' : 19:00- 9:00
יום ו' : 13:00- 9:00
לייבסיטי - בניית אתרים