תאורה למטבח | שקע ותקע
חנות תאורה לביתהצטרפו לרשימת התפוצה
יוטיוב

 

תאורה למטבח

דף הבית >> מידע נוסף >> תאורה למטבח

תאורה למטבח

מטבח הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית, כאשר רבים מתייחסים אליו אף כחדר המרכזי. יחד עם השימושיות שלו, אין צל של ספק שהמטבח הממוצע צריך להיות גם האסתטי ביותר שיש. בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים הבינו את החשיבות של בחירה מושכלת של גופי תאורה למטבח ומשקיעים בבחירה שלהם מחשבה ראויה, או אפילו כספים נכבדים. המאמר הבא מתייחס ליתרונות של תאורה למטבח ומנתח את המגמות הבולטות כיום בתחום.

מדוע גופי תאורה למטבח כה חיוניים ?

המציאות מראה כי תאורה למטבח נחשבת למשמעותית יותר מסוגים אחרים של תאורה לבית. זאת על רקע העובדה שהמטבח מקבל על עצמו מספר תפקידים, שצריכים לבוא לידי ביטוי בתאורה. גופי תאורה למטבח צריכים, בהמשך לכך, לכלול בתוכם מעלות פרקטיות: כלומר, להאיר בצורה ראויה את משטחי העבודה, את שולחן האוכל וכיוצא בזה.
גופי תאורה המיועדים למטבח, בדומה לסוגים אחרים של גופי תאורה לבית, עשויים גם ליצור אווירה – סוגיה משמעותית נוספת במטבח הישראלית הממוצע. היות ויושבים במטבח באופן שכיח, ועל רקע העובדה שמדובר גם בפתרון אירוח, חשוב לבחור תאורה למטבח שתסייע ליצור אווירה רגועה, חמימה ואינטימית אך ובעיקר שתוכל ליצור את כמות התאורה הנדרשת לעבודות המטבח.
תאורה למטבח

תאורה למטבח: אפשרויות נפוצות

תאורה למטבח
בנקודה הזו, נדרש להיכנס לעובי הקורה ולבחון מספר המלצות מועילות על אפשרויות תאורה למטבח. אחד הטרנדים המשמעותיים, בהקשר הזה, הוא גופי תאורה שקועים, הידועים גם בתור "פרופילי תאורה". מבחינה מעשית, המדובר הוא על גופי תאורה חדישים, העשויים מפרופיל אלומיניום, בשלל מידות, המשולב עם כיסוי פרספקט חלבי. העובדה שגופים אלה יושבים בתוך גומחה בקיר או בתקרה, מביאה לכך שהם לא תופסים מקום בחלל, מה שהופך אותם לחסכוניים במקום, ואת הטמעתם במטבח לפשוטה יותר.
גופי תאורה לבית בכלל, ולמטבח בפרט, צריכים להיות חסכוניים ככל האפשר, בייחוד על רקע העובדה שבמטבח הממוצע פועלת התאורה שעות ארוכות מדי יום. לכן, לא מפתיע מדוע הבחירה הנפוצה היא לבחור בתאורת פלורוסנט או לד, הנחשבות לחסכוניות ביותר שניתן למצוא כיום בתחום – וזאת עקב נצילות האור הגבוהה שלהן. אורח החיים הארוך של נורות אלה, יחד עם ההיבט האקולוגי שלהן, מסביר את הפופולאריות ההולכת וגוברת שהן זוכות לו במטבח הישראלי הממוצע. חשוב להדגיש כי כיום ניתן לייצר נורות וגופי תאורה מהסוגים האלה גם בהתאמה אישית לצרכי הלקוחות.
תאורת מטבח

Go Back  Print  Send Page
שקע ותקע תאורה בע"מ
רחוב הרצל 129 ת"א
טלפון : 8569*
טלפון נוסף : 03-7289156
פקס : 077-7004947
מייל :shekaveteka@gmail.com
קישורים:
 נורות
נורות חסכוניות
נורות לד
מידע נוסף
מבצעים
קישורי תאורה:
תאורה לבית
תאורה לסלון
תאורה למטבח
תאורת לד
תאורה
ג
ופי תאורה
צור קשר
שעות הפתיחה:
א' - ה' : 19:00- 9:00
יום ו' : 13:00- 9:00
לייבסיטי - בניית אתרים