תאורה לבית | שקע ותקע
חנות תאורה לביתהצטרפו לרשימת התפוצה
יוטיוב

 

תאורה לבית

דף הבית >> מידע נוסף >> תאורה לבית

תאורה לבית

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים הבינו את החשיבות המכרעת של תאורה על עיצוב הבית. החדשות הטובות עבורם הן שמן העבר השני של המשוואה, גדל מספר האפשרויות העיצוביות בתחום במידה ניכרת. כיום, התחום של תאורה לבית כולל בתוכו שלל דגמים, סגנונות ומוצרי תאורה, כל אחד מהם עם יתרונות משמעותיים משלו.

תאורה לבית היא מונח רחב במיוחד

לא צריך להיות מומחה בתחום כדי לדעת כי שדה המשחק של תאורה ביתית נחשב לרחב בכל קנה מידה. למעשה, בדרך לבחירת התאורה יש לקחת בחשבון לא מעט משתנים. זה מתחיל עם סוג התאורה, שעה שיש הבדל משמעותי בין נורת ליבון, פלורסנט או LED. מהבחינה הזו, יש לציין כי בשנים האחרונות עלה במידה משמעותית קרנן של תאורות הלד, כאשר בין יתרונותיהן ניתן למנות חיסכון משמעותי בחשמל ואורך חיים ארוך במיוחד.

המבנה של גופי תאורה לבית הוא, גם כן, הכול חוץ מקבוע: אפשר לבחור בגוף תאורה תלוי, אך גם כזה הצמוד לתקרה, או לחילופין להעדיף גוף גדול אחד, המספק תאורה לשטח נרחב, על פני מספר גופי תאורה קטנים ונקודתיים יותר.

טעם אישי, מאפייני הבית ומה שביניהם

לא ניתן למצוא תשובה חד משמעית לגבי הכדאיות של אפשרות אחת בתחום של תאורה לבית על פני אחרת, שעה שלכל מקרה חוקים משלו. זאת ועוד, אין ספק כי בחירת תאורה לבית צריכה לקחת בחשבון את הטעם והרצון העיצובי של בני הבית. נכון, לא תמיד נותנים על כך את הדעת כבר בנקודת ההתחלה, אך כאשר מעוצב כבר חלל מסוים – אין ספק שכל תאורה תיצור אווירה שונה לחלוטין, שבהחלט עשויה להתאים לזו שמעוניינים בני הבית ליצור.

 
תאורה שקועה לבית
הבחירה, בהמשך לכך, צריכה להתחשב במאפיינים הטבעיים של הבית, למשל בכל הנוגע לחלוקה שלו לחללים, למפלסים השונים בו או לארגון המרחב הקיים: יש אזורים בבית בהם נדרש שילוב בין תאורה אסתטית לפרקטית, לעומתם אחרים בהם תפקיד אחד מקבל תשומת לב ניכרת יותר. אין צל של ספק שייעוץ של גורם מקצועי הבקיא בתחום של תאורה לבית עד רמת היסוד, כמו גם מעצבי פנים, יכול רק לסייע.
תאורה לבית

Go Back  Print  Send Page
שקע ותקע תאורה בע"מ
רחוב הרצל 129 ת"א
טלפון : 8569*
טלפון נוסף : 03-7289156
פקס : 077-7004947
מייל :shekaveteka@gmail.com
קישורים:
 נורות
נורות חסכוניות
נורות לד
מידע נוסף
מבצעים
קישורי תאורה:
תאורה לבית
תאורה לסלון
תאורה למטבח
תאורת לד
תאורה
ג
ופי תאורה
צור קשר
שעות הפתיחה:
א' - ה' : 19:00- 9:00
יום ו' : 13:00- 9:00
לייבסיטי - בניית אתרים