שקע ותקע תאורה לבית - שדרוג התאורה בשיפוץ האמבטיה
חנות תאורה לביתהצטרפו לרשימת התפוצה
יוטיוב

שדרוג התאורה בשיפוץ האמבטיה

דף הבית >> מידע נוסף >> שדרוג התאורה בשיפוץ האמבטיה

משפצים את האמבטיה? אל תשכחו לשדרג את התאורה!

שיפוץ אמבטיה הוא אחד השירותים הנפוצים יותר בקרב שיפוצניקים ובעלי מקצועי שונים, כיוון שחלל האמבטיה הוא אחד החללים החשובים ביותר בבית. בחלל זזה אנו שוטפים מגופינו את תלאות היום וזוכים למעט שקט ורוגע. לכן, על חלל האמבטיה להיות מזמין, אסתטי, מעוצב בקפידה ובכלל מתאים לעולם העיצוב המתקדם. כאשר משפצים את חלל האמבטיה, בין אם מבצעים עבודות קרמיקה, החלפה של מוטות פינוק, החלפת אמבטיה או כל שיפוץ אחר, חשוב לשים לב לתאורה, כיוון שהיא יכולה לשדרג פלאים את חלל חדר הרחצה ולהקנות לכם חלל מזמים שכיף להיות בו.

אז בואו נראה איך לבחור בצורה נכונה גפי תאורה לאמבטיה

בחירת גופי תאורה לאמבטיה היא לא עניין של מה בכך, כיוון שיש צורך מצד אחד לרכוש תאורה בעלת עוצמה נכונה לחלל ומצד שני לבחור בגופי תאורה המותאמים מבחינה עיצובית לסגנון עיצוב החלל. לכן, חשוב קודם לבחור את קו העיצוב הרצוי בעת השיפוץ ורק לאחר מכן לבחור את גופי התאורה. 

שילוב של כמה סוגי תאורה בחלל האמבטיה – אם בעבר היינו מסתפקים בגוף תאורה אחד, כיום הדבר שונה לחלוטין ומעצבים רבים ממליצים ללקוחותיהם לשלב כמה סוגי תאורה בכל חלל, על מנת שהם יוכלו בכל רגע נתון לבחור את עוצמת התאורה הרצויה. תוכלו לשלב תאורה עוצמתית חזקה שתאיר את כל החלל וגם תאורה שתדגיש אלמנטים מסוימים כמו – את המראה  על מנת ליצור אווירה אינטימית ולקבל תאורה ממוקדת בשעה שאתם מתארגנים, מתאפרים, מתגלחים וכו'.

בחירת גופי תאורה עם אלמנטים מיוחדים – לגופי תאורה יש השעה רבה על כל חלל ובעיקר על חלל חדר האמבטיה. לכן, שלבו גופי תאורה מיוחדים כדוגמת גופי תאורה צמודי תקרה, מנורות המשתלשלות מהתקרה, גופי תאורה צידיים, מנורות לדים וכך הלאה. 

פזרו את התאורה באופן שווה בחלל האמבטיה - חשוב למקם את גופי התאורה בצורה נכונה בחלל וזאת תוך כדי התחשבות בצללים הנוצרים בחלל מהמנורות. על מנת להימנע מצללים מיותרים הפוגעים בנראות החלל, חשוב להוסיף תאורה מכיוונים שונים ולהגיע לרמת פיזור נכונה של האור בחלל כדי ליצור חלל מרשים וגדול. כמו כן, תאורה נכונה יכולה להשפיע רבות על גודל החלל, לכן יש לשים דגש על פיזור נכון של התאורה ושל עוצמות האור בחלל. 

בחרו תאורה נכונה שתוצב על המראה - על מנת לקבל תאורה מדויקת באזור של המראה כדאי למקם גוף תאורה מרשים המאיר בצורה ישירה מעל או לצד המראה שישמש אתכם לטובות איפור וגילוח, רק חשוב מאוד לבחור בתאורה המעבירה צבעים בצורה מדויקת על מנת שהתאורה לא תיצור צללים חזקים על הפנים.

לסיכום, שיפוץ אמבטיה יכול להיות חוויה מתקנת ולאפשר לכם ליהנות מנוחות בלתי מתפשרת, אך כמובן שיש לבצע זאת בצורה נכונה שתאפשר לכם לקבל סינרגיה מושלמת בין עיצוב האמבטיה לתאורה. 


Go Back  Print  Send Page
שקע ותקע תאורה בע"מ
רחוב הרצל 129 ת"א
טלפון : 8569*
טלפון נוסף : 03-7289156
פקס : 077-7004947
מייל :shekaveteka@gmail.com
קישורים:
 נורות
נורות חסכוניות
נורות לד
מידע נוסף
מבצעים
קישורי תאורה:
תאורה לבית
תאורה לסלון
תאורה למטבח
תאורת לד
תאורה
ג
ופי תאורה
צור קשר
שעות הפתיחה:
א' - ה' : 19:00- 9:00
יום ו' : 13:00- 9:00
לייבסיטי - בניית אתרים